Hakkımızda

AtakoyKurye.com olarak, sitemiz ziyaretçilerine en potansiyel ve güvenilir bayan ilanlarını sunmayı amaçlıyoruz. Karmaşık sitelerden sizleri uzak, güvenilir olmayan reklam ilanlarından ayrı tutmak istiyoruz.

Sitemizde yer alan ilan sahipleri ile yakından bir bağlantımız bulunmamakla birlikte, amacımız Ataköy sakinlerine en doğru profiller aracılığı ile kaliteli bir hizmet sunmaktır.

2020 yılında yayına açılan web sitemiz AtakoyKurye'nin, içerisinde barındırdığı hiç bir ilan sahibiyle sorumluluk ilişkisi olmamakla birlikte, oluşabilecek sorunlarla da bir ilgi/alakası yoktur.

Ataköy'ün en kaliteli escort bayan paylaşım sitesi olmayı ziyaretçilerine bir borç bilen AtakoyKurye.com, bu hususta da gereken hizmeti sunmaktan sakınmamıştır.

Sitemiz aracılığı ile bir çok kadınla görüşebilirsiniz. Site yetkilileri olarak, sahte profillerin yayınlanmasına müsade etmemek için çalışsak da, yakından bir bağlantımız olmadığı için bazı durumlarda fire vermekteyiz.

Tamamen gerçek fotoğraflı ilan barındırmayı amaçlayan firmamız, bu konuda sürekli çalışmaktadır. Ek olarak, yalnızca fotoğrafı gerçek olan kullanıcıların ilanlarına "Gerçek Fotoğraf" olarak yazı düşüldüğünü belirtmek isteriz.

Öğrenmek istediğiniz her konu hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilir, aynı zamanda her türlü arz/talepleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  • Telefon: +44 7723 816-430 - (US)
  • WhatsApp: +44 7723 816-430 - (US)